PDF Drukuj

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

„Autoportret” – kolejna odsłona programu profilaktycznego „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”.

 W roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła już po raz siódmy uczestniczy w ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. W bieżącej edycji hasło przewodnie, wokół którego zostaną skoncentrowane działania: scenariusze zajęć, przygotowane karty pracy, ulotki, kursy online dla nauczycieli oraz konkursy indywidualne i grupowe dla uczniów, brzmi „Autoportret”. Koordynatorami kampanii w naszej szkole są pedagodzy: w klasach I-III p. M. Płuciennik w klasach IV p. M. Nogajczyk natomiast w klasach V-VII p. K. Bednarek, a współorganizatorami działań, wychowawcy klas.

Harmonogram działań:

- marzec – otrzymanie materiałów edukacyjnych od organizatora,

- kwiecień/maj – realizacja scenariuszy zajęć w oparciu o otrzymane karty pracy,

- kwiecień/maj – gazetka tematyczna na szkolnym korytarzu,

- 30.06.2018r. – termin nadsyłania prac w konkursie indywidualnym.

Notatkę sporządziła: K. Bednarek

 
 Szkoła Podstawowa
 w Janikowie

ul. Biskupa Michała Kozala 3
88-160 Janikowo
tel./fax (52) 3514-448
tel./fax (52) 3514-446
mail: spjanikowo@janikowo.com.pl