PDF Drukuj

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

„Na skrzydłach przyjaźni” – kolejna odsłona programu profilaktycznego „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”.

 W roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła już po raz szósty uczestniczy w ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. W bieżącej edycji hasło przewodnie, wokół którego zostaną skoncentrowane działania: scenariusze zajęć, przygotowane karty pracy, ulotki, kursy online dla nauczycieli oraz konkursy indywidualne i grupowe dla uczniów, brzmi „Na skrzydłach przyjaźni”. Koordynatorami kampanii w naszej szkole są pedagodzy: w klasach I-III p.M.Płuciennik i w starszej grupie wiekowej p.J.Miławska, a współorganizatorami działań, wychowawcy klas.

Harmonogram działań:
- marzec – otrzymanie materiałów edukacyjnych od organizatora,
- kwiecień – realizacja scenariuszy zajęć w oparciu o otrzymane karty pracy,
- kwiecień- maj – gazetka tematyczna na szkolnym korytarzu,
- kwiecień-czerwiec – kurs internetowy dla nauczyciela „Uczeń niezwykły, czyli kto…?”,
- 30.06.2017r. – termin nadsyłania prac w konkursie indywidualnym.

Notatkę sporządziła: M. Płuciennik

 
 Szkoła Podstawowa
 w Janikowie

ul. Biskupa Michała Kozala 3
88-160 Janikowo
tel./fax (52) 3514-448
tel./fax (52) 3514-446
mail: spjanikowo@janikowo.com.pl