PDF Drukuj

Czyste Anioły
Odpowiadając na zaproszenie do współpracy Stowarzyszenia Piękne Anioły, członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu ,,Razem możemy więcej" zorganizowali szkolną akcję zbiórki środków czystości dla osób najbardziej potrzebujących zamieszkałych na terenie naszej gminy. Zebraliśmy podstawowe artykuły higieniczne np. mydła, ręczniki papierowe i frotte, szampony, pasty i szczoteczki do mycia zębów, gąbki itd. Podarowane środki- w ilości ponad 300szt. przekazaliśmy do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Janikowie, a uczniom przyznaliśmy punkty w rywalizacji ,,Klasa na 6". Dziękujemy wszystkim uczniom ( również z klas O-III) za włączenie się w nasze działania, jak również Rodzicom za zrozumienie potrzeb innych. Cieszy nas bardzo, że akcja Czysty Anioł ma duży odzew wśród uczniów i Rodziców naszej szkoły.
Notatkę sporządziła: M. Lewandowska

 
 Szkoła Podstawowa
 w Janikowie

ul. Biskupa Michała Kozala 3
88-160 Janikowo
tel./fax (52) 3514-448
tel./fax (52) 3514-446
mail: spjanikowo@janikowo.com.pl