PDF Drukuj

Mistrzowie zachowania 2017/18

MARZEC

kl. Ia Nikola Bosiacka

kl. Ib Kalina Artwik 

kl. Ic Zuzanna Depka Prądzyńska

kl. Id Amelia Iskra

 

kl. IIa Kacper Pejka

kl. IIb Lena Szkapiak

 

kl. IIIa Mateusz Lewandowski

kl. IIIb Natalia Grajek

kl. IIIc Paweł Nowicki

kl. IIId Michalina Stasiak

kl. IIIe Maja Jaworska

kl. IIIf Maja Puszczykowska

 

STYCZEŃ/LUTY

kl. Ia Witold Pyrzyński
kl. Ib Julita Świątkowska
kl. Ic Radosław Przygodzki
kl. Id Olaf Nowak


kl. IIa Julia Borzymowska
kl. IIb Maja Bagrowska


kl. IIIa Aleksandra Kiedzik
kl. IIIb Jakub Girjat
kl. IIIc Marta Piotrowska
kl. IIId Julia Zych
kl. IIIe Aurelia Rąpała
kl. IIIf Vanessa Kozłowska

 

 

GRUDZIEŃ

kl. Ia Wiktoria Paszek
kl. Ib Paweł Frąckowiak
kl. Ic Julia Soboniak
kl. Id Zofia Magiera


kl. IIa Amelia Janowczyk
kl. IIb Dawid Kwiatkowski


kl. IIIa Weronika Gnidzińska
kl. IIIb Emilia Skarupińska
kl. IIIc Barbara Powałowska
kl. IIId Marcelina Modlińska
kl. IIIe Filip Gezele
kl. IIIf Aleksandra Wasielewska

 

kl. IVa Jakub Biłoszewski
kl. IVb Oliwia Padło
kl. IVc Mikołaj Nowakowski
kl. IVd Iga Biskupiak
kl. IVe Miłosz Czerwiński

 

kl. Va Kaja Michalska
kl. Vb Maja Stachowiak
kl. Vc Klaudia Łuba
kl. Vd Mikołaj Białecki


kl. VIa Bartosz Ciesielski
kl. VIb Sabina Bujak
kl. VIc Bartosz Dworczak


kl. VIIa Alan Brzozowski
kl. VIIb Sebastian Graczyk
kl. VIIc Inga Ryszewska
kl. VIId Filip Chabasiński

 

 

LISTOPAD

kl. Ia Nicola Kopydłowska
kl. Ib Zuzanna Pawłowska
kl. Ic Nikola Barandziak
kl. Id Stanisław Flinik


kl. IIa Weronika Zygmunt
kl. IIb Natalia Gadaszewska


kl. IIIa Iga Strzeszak
kl. IIIb Agata Puchalska
kl. IIIc Zuzanna Krysztofiak
kl. IIId Patryk Gregowski
kl. IIIe Kornelia Ciesielska
kl. IIIf Mikołaj Kozaczyński

kl. IVa Julia Bakalarz
kl. IVb  Kinga Popielińska
kl. IVc Marcelina Malinowska
kl. IVd Karol Tomaszek
kl. IVe Kacper Stawicki

 

kl. Va Kaja Michalska
kl. Vb Wiktoria Nowotnik
kl. Vc Jakub Brończyk
kl. Vd Kamil Kosiada


kl. VIa Bartosz Ciesielski
kl. VIb Julia Ruta
kl. VIc Julia Tulińska


kl. VIIa Aleksandra Balmowska
kl. VIIb Kacper Kubiak
kl. VIIc Martyna Kaszyńska
kl. VIId Eryk Radwański

 

 PAŹDZIERNIK

kl. Ia Zofia Rejnowska
kl. Ib Adam Świątkowski
kl. Ic Antoni Gazdulski
kl. Id Lena Dota


kl. IIa Adam Kłopotek
kl. IIb Miłosz Wysocki


kl. IIIa Mikołaj Strzyżewski
kl. IIIb Amelia Stec
kl. IIIc Olga Rogalska
kl. IIId Zofia Kośmider
kl. IIIe Nicola Kowalska
kl. IIIf Filip Kordylas


kl. IV a Wiktor Lewandowski
kl. IV b Jakub Kotlarek
kl. IV c Weronika Bednarek
kl. IV d  Igor Pejka,
kl. IV e Natalia Lipińska.


kl. Va Kaja Michalska
kl. Vb Dominik Kamiński
kl. Vc Zofia Antczak
kl. Vd Oliwia Pszczólińska
 
kl. VIa Maria Tuszyńska
kl. VIb Mikołaj Jordanowski
kl. VIc Kinga Nowak
 
kl. VIIa Agata Wojciechowska
kl. VIIb Igor Giża
kl. VIIc Jakub Kania
kl. VIId Oliwia Jędro

 

WRZESIEŃ

kl. Ia Kamila Kubiak
kl. Ib Livia Wojton
kl. Ic Nikola Przybylska
kl. Id Mateusz Orzechowski


kl. IIa Zuzanna Świątkowska
kl. IIb Jakub Skwarek


kl. IIIa Filip Łączny
kl. IIIb Mikołaj Ciesielski
kl. IIIc Agata Skupin
kl. IIId Bartosz Rusinek
kl. IIIe Zuzanna Głuchowicz – Znajdek
kl. IIIf Elena Kłóskowicz

 

kl. IV a Nadia Jakubczyk
kl. IV b Milena Kubiak
kl. IV c Andrzej Sobczak
kl. IV d Julia Brzęczak
kl. IV e Aleksandra Mazurek

 

kl. Va Kaja Michalska
kl. Vb Jakub Domżalski
kl. Vc Julia Ochocka
kl. Vd Mikołaj Białecki


kl. VIa Michał Żuchowski
kl. VIb Julia Ruta
kl. VIc Oliwia Madzińska


kl. VIIa Dominika Flinik
kl. VIIb Emil Koteras
kl. VIIc Anna Drzewiecka
kl. VIId Karolina Simińska

 

kl. Ia Nikola Bosiacka

kl. Ib Kalina Artwik

kl. Ic Zuzanna Depka Prądzyńska

kl. Id Amelia Iskra

kl. IIa Kacper Pejka

kl. IIb Lena Szkapiak

kl. IIIa Mateusz Lewandowski

kl. IIIb Natalia Grajek

kl. IIIc Paweł Nowicki

kl. IIId Michalina Stasiak

kl. IIIe Maja Jaworska

kl. IIIf Maja Puszczykowska

 




 Szkoła Podstawowa
 w Janikowie

ul. Biskupa Michała Kozala 3
88-160 Janikowo
tel./fax (52) 3514-448
tel./fax (52) 3514-446
mail: spjanikowo@janikowo.com.pl