PDF Drukuj
Dni rozwijania zainteresowań
W dniach 26-28 marca 2019 roku w naszej szkole odbyły się „Dni rozwijania zainteresowań”.
We wtorek, 26 marca uczniowie klas IV-V prezentowali swoje hobby i zainteresowania przed kolegami i koleżankami z klasy. Były to różnego rodzaju figurki, książki, medale, puchary, prace plastyczne, karty, pluszaki.
W czwartek, 28 marca pod okiem pana Dariusza Trafnego odbył się III Szkolny Turniej ,,Warcabowy Pierwszy Krok".  Do rywalizacji przystąpiło 23 uczniów z klas IV-V. Każdy z zawodników rozegrał w systemie szwajcarskim po sześć rund.
 Dni rozwijania zainteresowań dowiodły, że w naszej szkole jest coraz więcej dzieci, które mają niezwykłe pasje i zainteresowania.
Notatkę sporządziła: Kamila Bednarek
 
 
 Szkoła Podstawowa
 w Janikowie

ul. Biskupa Michała Kozala 3
88-160 Janikowo
tel./fax (52) 3514-448
tel./fax (52) 3514-446
mail: spjanikowo@janikowo.com.pl